Konkurs czytelniczy “Mistrz Pięknego Czytania” w MiGBP w Tyczynie

przez adminMK

Sukces naszych uczniów w konkursie “Mistrz Pięknego Czytania”

10 maja 2024 roku, w murach MiGBP w Tyczynie, odbył się wyjątkowy konkurs czytelniczy dla uczniów klas trzecich pod hasłem “Mistrz Pięknego Czytania”. Z dumą informujemy, że reprezentanci naszej szkoły stanęli na wysokości zadania, prezentując swoje niezwykłe umiejętności czytelnicze.

Filip Kotula, z wielkim zaangażowaniem i wyjątkową intonacją, zdobył II miejsce w tej prestiżowej rywalizacji. Jego interpretacja wybranego tekstu była nie tylko płynna, ale i pełna emocji, co pozwoliło mu wybić się na tle konkurencji.

Wiktoria Maziarz i Aleksandra Popowicz również wykazały się znakomitym przygotowaniem, otrzymując wyróżnienia za swoje występy. Ich czytanie charakteryzowało się czystością dykcji oraz umiejętnością przekazania głębi literackiego przesłania.

Gratulujemy Filipowi, Wiktorii, Aleksandrze oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca i pasja do książek przynoszą wspaniałe efekty. Jesteśmy niezmiernie dumni z waszego zaangażowania i talentu, który został doceniony przez jury konkursu.

Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom za ich wkład w rozwój czytelniczych pasji naszych uczniów. Wasze wsparcie i motywacja są nieocenione.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy naszych młodych czytelników i życzymy im wielu inspirujących lektur oraz dalszych literackich triumfów!