Wizyta w Zagrodzie Edukacyjnej Szmer

przez adminMK

Dzień Pełen Wrażeń dla Najmłodszych

Nasza młodsza grupa przedszkolna miała niezwykłą okazję odwiedzić Zagrodę Edukacyjną Szmer, położoną w malowniczej wsi Godowa. To miejsce, gdzie czas płynie inaczej, a życie toczy się własnym rytmem, z dala od miejskiego zgiełku.

Przygoda z Naturą Dzieci miały szansę doświadczyć życia na prawdziwej wsi, gdzie każdy dzień jest inny i niepowtarzalny. W Zagrodzie Szmer, otoczonej pięknymi lasami, nasze przedszkolaki mogły obcować z naturą w najczystszej postaci.

Spotkanie ze Zwierzętami Zagroda Szmer jest domem dla wielu zwierząt hodowlanych, które dostarczyły naszym dzieciom niezapomnianych wrażeń. Przedszkolaki miały okazję dotknąć, pogłaskać, a nawet nakarmić zwierzęta.

Edukacja przez Doświadczenie Podczas wizyty, dzieci uczestniczyły w różnorodnych warsztatach edukacyjnych. Dowiedziały się, skąd się biorą pyszności, jakie są etapy hodowli zwierząt oraz jak wygląda praca na wsi. Zajęcia te wprowadziły je w świat rolnictwa i tradycyjnego rękodzieła, rozwijając ich wiedzę o otaczającym świecie.

Zabawa i Radość Nie zabrakło również czasu na zabawę. Dzieci uczestniczyły w konkursach zręcznościowych i warsztatach kulinarnych. Każda aktywność była okazją do radosnego śmiechu i wspólnej zabawy.

Podsumowanie Dzień spędzony w Zagrodzie Edukacyjnej Szmer był pełen emocji i nowych doświadczeń. To była wspaniała lekcja przyrody, która na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Jesteśmy przekonani, że takie wyjścia edukacyjne są nieocenionym elementem rozwoju dzieci i z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty w tym wyjątkowym miejscu.