Wycieczka Edukacyjna Klasy IV do Podkarpackiego Centrum Nauki Łukasiewicza

przez adminMK

Uczniowie klasy IV mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicza w Jasionce. Była to wycieczka pełna odkryć, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

Centrum Nauki Łukasiewicza, znane z interaktywnych wystaw i nowoczesnego podejścia do nauki, przywitało nas serdecznie i zapewniło mnóstwo atrakcji edukacyjnych. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których mogli samodzielnie przeprowadzać eksperymenty naukowe, co pozwoliło im lepiej zrozumieć złożone prawa fizyki i chemii.

Wycieczka była nie tylko okazją do nauki przez zabawę, ale również do rozwijania zainteresowań naukowych i pobudzania wyobraźni. Uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń i nowej wiedzy, którą z niecierpliwością dzielili się z kolegami i nauczycielami.

Dziękujemy Podkarpackiemu Centrum Nauki Łukasiewicza za ciepłe przyjęcie i niezapomniane wrażenia. Jesteśmy przekonani, że wizyta ta zainspirowała naszych uczniów do dalszego odkrywania tajemnic nauki i technologii.