Pożegnanie Pierwszego Etapu Nauki – Dzień Pełen Niespodzianek i Radości

przez adminMK

17 czerwca 2024 roku był dniem pełnym emocji dla uczniów klasy trzeciej naszej szkoły. To właśnie wtedy młodzi adepci wiedzy, świętowali zakończenie pierwszego etapu swojej edukacji. Uroczystości rozpoczęły się na lokalnym stadionie, gdzie nie zabrakło różnorodnych atrakcji.

Zabawy, które tam miały miejsce, były wyjątkowe, ponieważ nie ograniczały się tylko do rywalizacji sportowej. Uczniowie mieli okazję brać udział w licznych konkurencjach, które wymagały nie tylko sprawności fizycznej, ale również zręczności i pomysłowości. Atmosferę tego dnia dodatkowo umilał bufet, przygotowany z wielką starannością przez rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie wśród domowych wypieków i przekąsek.

Następnie uczniowie udali się do tajemniczego miejsca, gdzie czekały na nich kolejne niespodzianki. Była to zabawa na świeżym powietrzu, która dostarczyła mnóstwo radości i śmiechu. Dzień był pełen wrażeń, a wspomnienia zostały uwiecznione na licznych zdjęciach, które z pewnością będą cenną pamiątką na lata.

Ten dzień pokazał, jak ważne są wspólne chwile i jak wiele radości może przynieść wspólne świętowanie sukcesów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia i już nie możemy się doczekać kolejnych przygód, które przed nami jako społeczność szkolna!

Zapraszamy do galerii zdjęć: