,,Muzyczne podróże małe i duże”

przez adminMK

W pięknych wnętrzach Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbył się wyjątkowy koncert zatytułowany “Muzyczne podróże małe i duże”, który przeniósł naszych uczniów klas IV i V w niezwykłą podróż po świecie muzyki rozrywkowej. Wydarzenie to było nie tylko okazją do posłuchania ulubionych utworów, ale także do aktywnego uczestnictwa w muzycznej przygodzie.

Sala koncertowa Filharmonii Podkarpackiej wypełniła się dźwiękami znanych i lubianych piosenek z filmów animowanych oraz popularnych przebojów. Uczniowie mieli okazję usłyszeć takie utwory jak „Nowe dni” z filmu „Zaplątani”, „Na morza dnie” z „Małej Syrenki”, czy „Nie bój się chcieć” z „Zwierzogrodu”. Nie zabrakło również takich hitów jak „Siema”, „Góry do góry”, czy „Bella ciao”.

Koncert poprowadziła z wielką energią i entuzjazmem Wiesława Stefanik, edukatorka kulturalna z Filharmonii Podkarpackiej, która od 10 lat z powodzeniem prowadzi audycje muzyczne. Wraz z nią na scenie wystąpili znani i lubiani muzycy, tacy jak Bartosz Tarnawski, Witold Paśko, Michał Dudek, Michał Stefanik, Kamil Niemiec, Janek Stefanik, Basia Stefanik oraz Krzysztof “Kris” Chlipała.

To była prawdziwa uczta dla małych melomanów, którzy nie tylko słuchali, ale również śpiewali razem z artystami, co sprawiło, że koncert stał się niezapomnianym przeżyciem. Dzięki takim inicjatywom, jak “Muzyczne podróże małe i duże”, muzyka staje się dostępna i bliska dzieciom, a edukacja muzyczna nabiera nowego, ekscytującego wymiaru.

Jako szkoła jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy być częścią tego inspirującego wydarzenia i cieszymy się, że nasze dzieci miały możliwość rozwijania swoich muzycznych pasji. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych muzycznych wydarzeń, które z pewnością dostarczą naszym uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Filharmonii Podkarpackiej, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących koncertach i wydarzeniach kulturalnych.