Tyczyński Konkurs Młodych Talentów

przez adminMK

Masz talent plastyczny lub wokalny i chcesz go zaprezentować? Zgłoś się na Tyczyński Konkurs Młodych Talentów Plastyczno-Wokalnych, organizowany specjalnie dla uczniów klas 1-8!

To wyjątkowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Podczas konkursu będziesz mógł wykazać się kreatywnością przy użyciu pędzla lub zachwycić słuchaczy swoim wokalnym talentem.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Tyczyna Janusz Błotnicki, który docenia znaczenie rozwijania talentów wśród młodego pokolenia.

Organizatorami konkursu są Karolina Rabczak, Jadwiga Mendoń oraz Galeria Światowid, która gościnnie udostępnia swoje przestrzenie na tę okazję.

Nie przegap tej szansy! Tyczyński Konkurs Młodych Talentów Plastyczno-Wokalnych odbędzie się 21 czerwca 2024 r. o godzinie 17:00 w Galerii Światowid przy ul. Grunwaldzkiej 56 w Tyczynie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich utalentowanych uczniów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Pokaż, co potrafisz i rozwijaj swoje pasje w gronie rówieśników.

Regulamin