Wycieczka klasy I i II do Sanoka na Rewię na Lodzie “Sindbad Żeglarz”

przez adminMK

W piękny, słoneczny poranek, uczniowie klas I i II naszej szkoły wyruszyli pełni entuzjazmu na długo oczekiwaną wycieczkę do Sanoka, aby obejrzeć niezwykłe przedstawienie na lodzie pt. “Sindbad Żeglarz”. Była to wyjątkowa okazja, aby połączyć naukę z zabawą i cieszyć się magią teatru na lodzie.

Magiczna podróż Sindbada

Przedstawienie “Sindbad Żeglarz” przeniosło naszych uczniów w odległe zakątki świata, gdzie główny bohater – Sindbad, dzielny żeglarz, przeżywał niesamowite przygody. Spektakl pełen był akrobatycznych ewolucji, pięknej muzyki i bajecznych kostiumów, które razem tworzyły niezapomniane wrażenia.

Edukacja poprzez sztukę

Rewia na lodzie to nie tylko rozrywka, ale także świetna lekcja kultury i sztuki. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak za pomocą ruchu, muzyki i ekspresji można opowiedzieć historię bez użycia słów. To doświadczenie z pewnością poszerzyło ich horyzonty i wzbogaciło wewnętrzny świat.

Wspólne chwile radości

Wycieczka była również doskonałą okazją do integracji klasowej. Dzieci mogły wspólnie kibicować ulubionym postaciom, dzielić się emocjami i wspomnieniami, które na długo zostaną w ich pamięci.

Podziękowania

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom wyjazdu, nauczycielom oraz opiekunom, którzy zapewnili bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas całego wydarzenia. Dzięki ich zaangażowaniu wycieczka przebiegła sprawnie i bez żadnych przeszkód.