Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/24

przez adminMK

20 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej w Hermanowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24. Był to dzień pełen radości i wzruszeń, podsumowujący kolejny etap edukacyjnej podróży naszych uczniów.

Ceremonia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, symbolu jedności i tradycji. Zebrani z wielkim szacunkiem odśpiewali Hymn Polski. Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Rożek  wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy przez ten rok wykazali się ciężką pracą, zaangażowaniem, wyjątkowymi osiągnięciami w nauce i sporcie.

Jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu było przekazanie sztandaru szkoły. Uczniowie klasy ósmej, którzy niedługo rozpoczną nowy etap edukacyjny,  przekazali sztandar w ręce uczniów klasy siódmej. To symboliczny gest, który pokazuje ciągłość tradycji i wierność wartościom, jakie młodsze pokolenia przejmuje od starszych.

Na zakończenie ósmoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny. Występy były pełne energii i talentu. Pokazały, że nasza szkoła to miejsce, gdzie rozwijają się nie tylko umiejętności akademickie, ale również artystyczne.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za kolejny owocny rok nauki. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Zespół Redakcyjny Szkoły Podstawowej