Dzień Babci i Dziadka

przez adminMK

Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków 5.02 br. w naszym przedszkolu od samego rana panowała bardzo podniosła atmosfera. Trwały próby przed ważną uroczystością, jaką był występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziewczynki w pięknych sukienkach, chłopcy w eleganckich koszulach oczekiwali na przybycie jakże ważnych gości. Po godzinie 10.30 wszyscy zgromadziliśmy się w sali grupy „0”, ponieważ tam właśnie miało odbyć się spotkanie. Jako pierwsi zaprezentowali się zerówkowicze, których wychowawczynią jest  Małgorzata Błędniak.

Dzieci pięknie recytowały wierszyki, pokazały energiczny taniec „szalonych babć” pt. „Babuszki staruszki”, były też piosenki. Podczas występu przedszkolaki do wspólnej zabawy tanecznej zaprosili swoich dziadków i babcie.

Kolejno przyszedł czas na przedstawienie, w którym zaprezentowała się młodsza grupa przedszkolna. Panie: wychowawczyni Beata Jabłońska oraz Krystyna Tekiela włożyły wiele starań w przygotowanie przedszkolaków, co zaowocowało pięknymi tańcami, śpiewem oraz wierszykami. Po części artystycznej dzieci udały się do swoich babć i dziadków, aby wręczyć im prezenty.